„All-on-4“ („Visi ant 4“) technologija

Kadaise daugelį ar visus dantis praradusiems pacientams vienintelis šios problemos sprendimo būdas buvo daug nepatogumų sukeliantys išimami dantų protezai. Sparčiai tobulėjant medicinos technologijoms, atsiranda vis nauji dantų atkūrimo metodai, padedantys greitai ir efektyviai išspręsti bedantystės problemą. Pažangus „All-on-4“ dantų atkūrimo metodas, kurį naudojant visi vieno žandikaulio dantys atkuriami ant 4 implantų, šiuo metu specialistų pripažįstamas pažangiausiu bedančių žandikaulių protezavimo būdu.

UŽKLAUSA REGISTRACIJAI

Kaip atliekama procedūra

Išsami konsultacija ir nuoširdus pokalbis. Prieš procedūrą implantuojantis gydytojas detaliai supažindina pacientą su jos eiga, aptaria galimas individualias rizikas, pataria, kaip elgtis po procedūros, atsako į jam rūpimus klausimus.

Implantavimas. Implantavimo procedūra visuomet atliekama taikant vietinę nejautrą, tad nuo pat procedūros pradžios iki pabaigos pacientas nejaučia jokio skausmo. Iš anksto numatytose pozicijose į žandikaulio kaulą sriegiami keturi dantų implantai. Klinikoje „Albodent“ implantai sriegiami naudojant gidinės (nukreipiamosios) implantacijos metodą, leidžiantį išvengti didelių pjūvių ir užtikrinančių ypatingą implanto padėties tikslumą, o tai padeda maksimaliai sumažinti skausmą ir nemalonius pojūčius. Gydymo tikslumas taip pat palengvina pooperacinį laikotarpį ir pagreitina gijimą. Taip pat svarbu paminėti, kad „Albodent“ klinikoje naudojami tik patikimi, itin aukštais prigijimo rodikliais pasižymintys ir visame pasaulyje pripažintų gamintojų dantų implantai.

Laikinas protezavimas. Ant įsriegtų implantų fiksuojamas laikinas protezas. Džiugia žinia pacientams tampa tai, kad patogų laikiną protezą ant implantų galima pritvirtinti jau tos pačios procedūros metu. Taigi, iš klinikos išeisite jau su laikinais dantimis ir galėsite šypsotis, kramtyti maistą.

Nuolatinis protezavimas. Maždaug po 3–6 mėnesių, implantams prigijus ir įsitvirtinus žandikaulyje, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais, kurie savo išvaizda ir funkcija nė kiek nenusileidžia natūraliems, gamtos sukurtiems dantims.

Kokio rezultato galima tikėtis

Šis dantų atkūrimo metodas, derinamas su nekokybiškų dantų pašalinimu ir vienmomente implantacija, leidžia greitai ir neskausmingai sugrąžinti puikios estetinės išvaizdos, tvirtus ir ilgaamžius dantis. „All-on-4“ technologijos pritaikymas užtikrina lengvesnį gijimo periodą – momentinio dantų implantavimo dėka išvengiama dantenų tinimo, kraujavimo ir skausmo. Pooperacinį laikotarpį palengvina ir tai, kad taikant šį metodą,  dažniausiai išvengiama kaulo priauginimo ir sinuso pakėlimo procedūrų. Ant dantų implantų fiksuojami protezai efektyviai perduoda krūvį žandikauliui – taip sukuriama natūrali apkrova, o kaulas apsaugomas nuo nykimo. „All-on-4“ metodu atkurti dantys ne tik atrodo natūraliai  ir labai estetiškai – pilnai atkuriama ir jų kramtymo funkcija.

Dėl gydymo paprastumo šiam dantų atkūrimo metodui faktiškai neegzistuoja amžiaus apribojimai, o jo kaina mažesnė, nei kitų implantavimo metodų.

Svarbu: Vieno žandikaulio dantys gali būti atkuriami ir ant 6, 8 ar 10 implantų, taip užtikrinant dar stabilesnę protezo fiksaciją ir nepriekaištingą kramtymo funkcijos atkūrimą.

Jeigu svarstote apie dantų atkūrimą, kviečiame atvykti į konsultaciją, kurios metu kruopščiai įvertinsime Jūsų dantų ir burnos ertmės būklę, aptarsime galimus protezavimo būdus ir atsižvelgę į Jūsų lūkesčius bei finansines galimybes, sudarysime Jums tinkamiausią gydymo planą.

Mūsų tikslas – suteikti Jums galimybę džiaugtis nepriekaištinga šypsena ir gyvenimo kokybe!

 Abejojate, kokį dantų atkūrimo būdą pasirinkti?

Palyginkite ant implantų fiksuojamų ir išimamų protezų (plokštelių) savybes:

 

Ant implantų fiksuojami protezai

Išimami protezai

Fiksacija

Ypač stabilūs, nereikia jaudintis, kad jie gali iškristi

Prasčiau priglunda, nestabilūs, gali iškristi

Pojūtis

Su šiais protezais jausitės kaip su savais dantimis

Nepatogūs, dirgina gleivinę

Estetinis vaizdas

Natūralus ir ypatingai estetiškas vaizdas

Atrodo dirbtinai

Kaina

Didesnė, tačiau šių protezų teikiamas komfortas ir ilgaamžiškumas tikrai jos vertas

Mažesnė, tačiau dėl greitesnio nusidėvėjimo ir gleivinės pokyčių 4juos reikia reguliariai keisti (koreguoti)

Tarnavimo laikas

Tinkamai prižiūrimi gali tarnauti visą gyvenimą

Apie 5 metus, po to tampa nefunkcionalūs

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI