Apie kliniką

ALBODENT klinika - kai pasitikėjimas kuria rezultatus

ALBODENT klinika atvėrė duris iš didelio profesinio užsidegimo, polėkio ir galimybių mokslines naujoves perkelti į kasdienę praktiką. Šiuolaikinis pacientas turi kur kas didesnių lūkesčių: sveiki dantys – dar ne viskas. Sveikus dantis norime turėti gražiai ir estetiškai sugulusius į šypseną. Tai lemia pasitikėjimą savimi, sėkmę. Ir mes tai galime pasiūlyti. Jei anksčiau dantų plomba buvo gumulėlis sustingusios „košelės“, kuri puikiai matoma plika akimi, šiandieninės technologijos leidžia plomba atkurti pirminį dantų reljefą – galite plačiai juoktis, niekas nė nepastebės, kad neseniai lankėtės pas odontologą!“ – sako ALBODENT klinikos gydytojas odontologas Justinas Gaidys.

ALBODENT – tai daugiau nei odontologijos klinika. Jei jau atėjote pas mus, mes pasistengsime pelnyti Jūsų pasitikėjimą. Nesvarbu, ar atvykote tik pasikonsultuoti, ar skubiai spręsti iškilusią problemą – kiekvieną gydymo žingsnį aptarsime, išdiskutuosime, pasiūlysime keletą sprendimo būdų, ir tik Jums pritarus, pradėsime darbus. Mums svarbu, kad pacientas žinotų, jog pasitikėjimas gydymo eigoje leis pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

IEŠKOME PROFESIONALIŲ SPRENDIMŲ

ALBODENT klinika viena pirmųjų Lietuvoje pristato naujovę estetinės odontologijos srityje – skaitmeninį šypsenos dizainą (DSD – digital smile design). Pasitelkus skaitmeninę fotografiją, galima Jūsų šypseną suplanuoti kompiuterio ekrane ir pavaizduoti gyvai burnoje, nepradėjus jokių gydymo procedūrų. Verta išbandyti tiems, kurie dvejoja ir nesiryžta kardinaliai keistis, tiems, kurie yra reiklūs sau ir nori patys dalyvauti procese bei prisidėti prie galutinio rezulatato.

MUMS SVARBU!

Ačiū esamiems mūsų pacientams – dėl Jūsų tobulėjame ir stengiamės. O būsimiems pacientams sakome: „leiskite Jus nustebinti profesionalumu ir gebėjimu greitai išspręsti Jūsų mažas ar didesnes problemas“.

Visuomet su šypsena – ALBODENT klinikos kolektyvas.

ALBODENT SPECIALISTAI:

MŪSŲ KLINIKA: