3D kompiuterinė tomografija

 3D kompiuterinė tomografija – tai vienas tiksliausių ir moderniausių radiologinės diagnostikos metodų. Šis metodas leidžia kur kas atidžiau pažvelgti į vidines organizmo struktūras, suteikia gydytojui nepaprastai daug informacijos apie pacientą ir tampa idealia priemone planuojant net ir patį sudėtingiausią odontologinį gydymą.

Preciziškai tikslūs ir aštrūs kompiuterinės tomografijos vaizdai reikalingi:

  • Planuojant dantų atkūrimą implantais ir kitas chirurgines procedūras;
  • Vertinant žandikaulio kaulo kiekį ir būklę;
  • Diagnozuojant periodonto patologiją;
  • Nustatant dantų šaknų skilimus;
  • Aptinkant svetimkūnius ar vidinę rezorbciją dantų šaknų kanaluose.

 3D kompiuterinė tomografija yra nepakeičiamas tyrimo metodas atliekant gydymą dantų implantais, nes leidžia įvertinti burnos ertmės audinius tose vietose, kur bus sriegiami implantai ir tiksliai numatyti implantų pozicijas kaule. Šis tyrimas – būtina sąlyga, siekiant užtikrinti saugų, tobulai tikslų ir profesionalų implantavimą bei dantų protezavimą.

ALBODENT klinikoje naudojamas inovatyvus Hyperion X5 kompiuterinės tomografijos aparatas, kuris pasižymi moderniu dizainu bei universalumu: Prietaise integruotos 2D Focus-Free 3D MultiFOV sistemos palengvina gydytojo darbą, užtikrina greitį, aiškumą ir tikslų rezultatą vos vienu paspaudimu. Naudojame tik pažangią, saugią ir patikimą įrangą, nes tai garantuoja maksimalų paciento komfortą ir pasiekti aukščiausią gydymo lygmenį.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI