Botokso procedūros

Kiekvienas žmogus nuolat kartoja jam būdingas emocines veido išraiškas, tad pačios pirmosios mimikos raukšlės gali pradėti formuotis dar ankstyvoje jaunystėje. Kiekvieno žmogaus raukšlės turi individualų piešinį. Iš pradžių jis būna vos pastebimas, o bėgant metams tampa vis labiau išreikštas.

Raukšlių atsiradimas ir ryškėjimas – natūralus procesas, tačiau kai kuriems žmonėms tai sukelia diskomfortą ir atima gebėjimą pasitikėti savimi bei džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje. Sprendimas – grožio injekcijos, sugrąžinančios veidui lygumą, skaistumą bei jaunatviškumą.

Botulino toksino injekcijos – efektyvus ir saugus būdas sumažinti ar visiškai panaikinti nepageidaujamas mimikos raukšles kaktos, akių, nosies, skruostų ar smakro srityje, bei koreguoti veido struktūrą ar kontūrus. Ši procedūra gali būti pasitelkiama ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Nechirurginei mimikos raukšlių korekcijai dažniausiai naudojamas botulino toksinas A. Mūsų klinikoje naudojamas A tipo VISTABEL preparatas.

Kaip veikia botulino toksinas?

Botulino toksinas laikinai atpalaiduoja veido raumenis ir sušvelnina ar visiškai panaikina nepageidaujamas veido klostes ar raukšles.

Kaip atliekama procedūra?

Botulino toksino injekcijos – paprasta, nechirurginė grožio procedūra, atliekama preciziškai tiksliai sušvirkščiant nedidelį kiekį preparato į tas veido sritis, kuriose siekiama sumažinti susiformavusias mimikos raukšles.

Botulino toksino funkcija – blokuoti nervinį impulsą ir neleisti raumeniui susitraukti. Tokiu būdu sumažinamos ar pašalinamos veide esančios raukšlės, susidariusios dėl pasikartojančio šių raumenų susitraukimo. Botulino toksino injekcijos yra neskausmingos ir trunka vos keletą minučių, o nuo 4 iki 6 mėnesių trunkančiais rezultatais galima džiaugtis jau po 2 – 3 dienų.

Kaip elgtis po procedūros?

  • Prie įprastinio gyvenimo ritmo galima sugrįžti jau tą pačią dieną;
  • 4 – 6 valandas reikia praleisti vertikalioje pozicijoje;
  • 12 valandų po procedūros nederėtų liesti ar masažuoti vietų, į kurias suleistos injekcijos;
  • Keletą dienų nesportuoti, nesideginti saulėje, nesilankyti saunoje, negulėti karštoje vonioje, nevartoti alkoholio ir botulino toksino poveikį sumažinti galinčių vaistų (apie tai Jus informuos injekcijas atliekantis gydytojas).

Procedūros negalima atlikti, jeigu:

  • Laukiatės ar maitinate krūtimi;
  • Yra sutrikęs nervinio impulso perdavimas;
  • Veido srityje yra lokalių uždegiminių procesų;
  • Sergate hemofilija;
  • Preparato komponentai sukelia Jums alergines reakcijas.

Kaip dažnai galima kartoti injekcijas?

Prireikus, injekcijos gali būti periodiškai kartojamos, nes tai – saugi ir sveikatai visiškai nekenksminga grožio procedūra. Jeigu Jus džiugina pirmųjų injekcijų metu pasiektas rezultatas, ir norite palaikyti pastovų efektą, rekomenduojamas injekcijų kursas kas 4 – 8 mėnesius. Reguliariai kartojant injekcijas, botulino poveikis pailgėja ir rezultatas džiugina 6 – 10 mėnesių. 

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI