Pacientų istorijos

Kiek šypsenų – tiek istorijų. Kiekvieno mūsų paciento šypsenoje užkoduotas unikalus pasakojimas. Vieni mūsų klinikos duris praveria norėdami šypsotis plačiau ir su daugiau pasitikėjimo, kiti – tikėdamiesi susigrąžinti prieš daugybę metų prarastus dantis. Vieno recepto nėra, tad kiekvienam pacientui pasiūlome individualų ir labiausiai situaciją bei poreikius atitinkantį kelią link sveikos ir laimingos šypsenos.

foto

Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė apie nepriekaištingą rūpestį jos šypsenai

Ingrida prisimena, kaip ji išsigando, kai kartą, kandant obuolį, jai nuskilo dantis. Moteriai tai atrodė didžiulė tragedija, ji puolė skambinti savo odontologei, kuri patarė kreiptis į kliniką „Albodent“. Paklausiusi gydytojos patarimo, Ingrida nelaukdama atvyko į kliniką. Kas vyko toliau? Kviečiame susipažinti su Ingridos istorija!

Plačiau
foto

Paciento Antano istorija. Visų apatinio žandikaulio dantų atkūrimas ant implantų

Ponas Antanas mūsų klinikoje apsilankė norėdamas išspręsti gan dažną garbaus amžiaus žmones kamuojančią problemą. Vyriškis metams bėgant prarado visus apatinio žandikaulio dantis ir gelbėjosi išimamais protezais, kurie buvo ne itin patogūs, stokojo stabilumo ir nesuteikdavo galimybės kokybiškai sukramtyti maistą. Antanui pasiūlėme ilgaamžį ir patogų sprendimą – viso apatinio žandikaulio atkūrimą ant vos keturių implantų.

Plačiau
foto

Rūtos dantų tiesinimo kelias. Kodėl nematomos kapos laimi prieš breketus?

Rūta ilgą laiką svajojo apie tiesius dantis ir svarstė, ką geriau pasirinkti – breketus, ar dantų tiesinimo kapas. Visgi, nematomos dantų tiesinimo kapos merginą suviliojo labiau. Šiandien ji džiaugiasi sklandžiai dailėjančia špysena ir aibe šio dantų tiesinimo būdo privalumų – kapų visiškai nesimato, lengva išsivalyti dantis ir viso dantų tiesinimo metu nelydi jokie suvaržymai!

Plačiau
foto

Kaip nugalėti baimę? Beskausmė dantų implantacija pacientės akimis

Kartais vienintelė kliūtis šypsotis plačiau – baimė sėstis į odontologo kėdę. Albodent kliniką dviejų dantų atkūrimui ant implantų pacientė pasirinko todėl, nes čia taikomas beskausmės dantų implantacijos metodas. Pacientė teigia, kad ramiai ir užtikrintai jaustis padėjo ne tik šios gydymo metodikos teikiami privalumai, bet ir beatodairiškas gydytojo rūpestis.

Plačiau
foto

Šypsenos restauravimo dantų laminatėmis įspūdžiai

Bėgantys metai neišvengiamai keičia dantų išvaizdą – dantys dyla, praranda spindesį, pakeičia formą, keičiasi jų spalva... Panašiai nutiko ir mūsų pacientei Editai. Nusprendusi, kad veidrodyje norėtų matyti patrauklų šypsenos vaizdą, moteris ryžosi šypsenos restauravimui keraminėmis dantų laminatėmis. Rezultatas vertas žurnalo viršelio!

Plačiau

Gyd. odontologo Justino Gaidžio interviu Žinių radijo laidoje:

close

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

Užpildžius formą, su Jumis susisieksime

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Pasirinkite paslaugą

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skauda dantį, konsultacija dėl galimo gydymo)Jei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Google paieškos sistema


Socialiniai tinklai


Naujienų portalai


Rekomendavo draugas, kolega


Susidomėjau pamatęs kliniką netoliese

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close