Gydytojas atvirai: kaip atkurti dantis be skausmo, vos per kelis vizitus?

Gydytojas atvirai: kaip atkurti dantis be skausmo, vos per kelis vizitus?

Praradus dantis, kompleksai ir nepatogumai tampa kasdienybe. Deja, dantų atkurti dalis pacientų nesiryžta: vieni jaudinasi dėl ilgo gijimo ar komplikacijų grėsmės, kiti – dėl skausmo. Bijantiems yra sprendimas: šiuolaikinė odontologija gali pasiūlyti ne tik greitą, tačiau ir beskausmį prarastų dantų atkūrimą. Apie saugią ir beskausmę implantaciją pasakoja „Albodent“ klinikos gydytojas odontologas-implantuojantis gydytojas Justinas Gaidys.

Iš odontologo kabineto – su šypsena

Šiomis dienomis pacientai turi ne vieną pageidavimą. Pagrindiniai iš jų – saugumas ir greitis. Gyd. odontologas J. Gaidys sako, kad šiuolaikinėje medicinoje pacientams tai ne tik privalumas, bet ir būtinybė. „Noras visas odontologines procedūras atlikti kuo greičiau ir saugiau, visiškai suprantamas. Skubantiems, tačiau komfortą vertinantiems pacientams tikrai turime ką pasiūlyti. Pasitelkę naujausias technologijas, galime dantų implantaciją atlikti 2-3 kartus greičiau, palyginus su įprastu keliu“.

Sėkmės paslaptis – sparčiai populiarėjanti beskausmė implantacija. Šis metodas leidžia visus dantis atkurti vos per vieną dieną, ant implantų pritvirtinus laikinas restauracijas – vainikėlius ar plokštelę. Tai mažai invazyvi ir greita procedūra. Renkantis beskausmę implantaciją, dantys atkuriami itin tiksliai, specialaus chirurginio gido pagalba. Dėl ypatingos technologijos nereikia pjūvio, todėl nepažeidžiamos dantenos ir kiti burnos audiniai. Ant implantų iš karto galima tvirtinti laikinus protezus. Implantams pilnai prigijus, kito vizito metu laikinos restauracijos pakeičiamos nuolatiniais dantimis.

Pasitelkus beskausmę implantaciją, viską atliekame greitai, be jokio skausmo ir pjūvio, o žmogų išleidžiame iš karto su atkurtu dantimi. Tai leidžia sutaupyti savo laiką, vizitų skaičių. Naudojant šią technologiją, dantų implantacija tampa maksimaliai komfortiška, o Jūs gydytojo kabinetą paliksite jau su atkurta šypsena“- privalumus vardina gydytojas.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Tinka daugeliui

Beskausmė implantacija yra sparčiai populiarėjantis metodas. Jos metu pacientai nepatiria jokių nemalonių pojūčių, o rezultatas būna itin tikslus ir džiuginantis. Tai – puikus pasirinkimas bijantiems skausmo ir ilgų odontologinių procedūrų. Beskausmė implantacija padeda išvengti sudėtingo pasiruošimo, tokio kaip sinuso dugno pakėlimas ar kaulo priauginimas. Naudojamos aukščiausios prabos technologijos užtikrina kone šimtaprocentinę operacijos sėkmę.

Tiesa, nors šis metodas, tinka absoliučiai daugumai pacientų, kaip ir bet kokiai kitai procedūrai, būtinas išsamus ištyrimas. „Siekiant įsitikinti beskausmės implantacijos tinkamumu, visada atliekame nuodugnią paciento burnos apžiūrą, rentgenologinius tyrimus. Norėdami išvengti bet kokių komplikacijų, įvertiname rizikos veiksnius ir dantis atkuriame tik preciziškai tiksliai suplanavę procedūros eigą. Tai garantuoja ilgaamžius, puikius rezultatus“- patirtimi dalinasi gyd. J. Gaidys.

Jis priduria, kad siekiant išvengti komplikacijų, labai svarbus kokybiškų implantų pasirinkimas. „Mūsų klinikoje naudojami naujos kartos šveicariški dantų implantai. Jie turi puikų biosuderinamumą su žmogaus organizmu, todėl nekelia jokių nemalonių reakcijų ir gali tarnauti visą gyvenimą“.

Be technologijų – nė iš vietos

Greita ir kokybiška implantacija neįsivaizduojama ir be skaitmeninių technologijų. Gyd. Justino Gaidžio teigimu, planuoti procedūrą tik galvoje, be jokių papildomų skaitmeninių priemonių ir tikėtis greito, ilgaamžio rezultato – neįmanoma. „Technologijos ženkliai paspartina įprastą implantacijos kelią. Beskausmę implantaciją planuojame 3D erdvėje, todėl matome tikslią gydymo eigą ir visus implantacijos žingsnius. Kompiuterio pagalba galime tiksliai sudėlioti gydymo etapus nuo pirmo iki paskutinio žingsnio“, – technologijų vaidmenį aptaria pašnekovas.

Atkuriant dantis beskausmės implantacijos metodu, naudojami specialūs chirurginiai gidai. „Tai – speciali kapa, leidžianti tiksliu kampu nukreipti gydytojo grąžtą tiesiai į kaulą. Chirurginis gidas apsaugo dantenas ir kitus burnos audinius nuo pažeidimų. Gidus gaminame kiekvienam pacientui individualiai, todėl užtikriname idealų anatominį atitikimą ir komfortą gydymo metu“- pasakoja odontologas.

 Kai procedūrą atlieka patyręs gydytojas, pilnai atkurti dantys vos per porą vizitų – šių dienų realybė. Patirtis rodo, kad beskausmė implantacija užtikrina tiksliausius ir efektyviausius rezultatus. Jos dėka, pacientas išvengia dantenų traumavimo, ilgo gijimo laikotarpio ir džiaugiasi natūraliai atrodančiais dantimis, kurie gali tarnauti visą gyvenimą.

Norėtumėte užsiregistruoti ir gauti į nemokamą implantuojančio gydytojo Justino Gaidžio konsultaciją dėl beskausmės implantacijos? Tai padaryti galite užpildę registracijos formą čia arba susisiekę su mumis telefonu +370 690 90555.

 Iki pasimatymo!

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Gyd. odontologo Justino Gaidžio interviu Žinių radijo laidoje:

close

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

Užpildžius formą, su Jumis susisieksime

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Pasirinkite paslaugą

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skauda dantį, konsultacija dėl galimo gydymo)Jei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Google paieškos sistema


Socialiniai tinklai


Naujienų portalai


Rekomendavo draugas, kolega


Susidomėjau pamatęs kliniką netoliese

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close