Nematomos dantų tiesinimo kapos

Dantų tiesinimas kapomis

Tiesūs ir taisyklingai išsidėstę dantys – grožio simbolis, tačiau daugeliui žmonių norą šypsotis atima kreivi, susigrūdę ar pernelyg vienas nuo kito nutolę dantys. Nors šiandien pagaliau norint turėti tiesius dantis galima rinktis iš daugybės skirtingų rūšių breketų, kai kuriems pacientams šis ortodontinio gydymo metodas atrodo nepatrauklus: gąsdina nepatraukli breketų išvaizda, ilga gydymo trukmė, sudėtinga priežiūra ir kiti trūkumai.

Norintiems išvengti diskomforto ir neatkreipti aplinkinių žvilgsnių, galima rinktis šiuolaikinės odontologijos laimėjimą – nematomas dantų tiesinimo kapas, su kuriomis šypsena tampa taisyklinga ne tik greičiau, bet ir nepastebimai.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI 

Idealią ir harmoningą šypseną ALBODENT klinikos specialistai siūlo sukurti pasitelkiant gydymą visame pasaulyje populiariomis AIRNIVOL® kapomis. Tai – inovatyvus ir moderniomis technologijomis grįstas gydymo metodas, daugeliu atžvilgių pranokstantis įprastinius dantų tiesinimo būdus.

Pasirinkus dantų tiesinimą AIRNIVOL® kapomis, gydytojas pirmiausia nuims Jūsų dantų atspaudus ir nusiųs juos į dantų technikų laboratoriją, kur pagal juos bus pagamintas unikalus, specialiai Jums pritaikytas kapų rinkinys. Kito vizito metu, gydytojas Jums įteiks šį rinkinį. Viskas, ką reikės padaryti grįžus namo – paeiliui, nurodyta tvarka nešioti kiekvieną kapą po dvi savaites. Tokiu būdu išgaunamas ortodontinis judesys ir dantys pamažu stumiami į reikiamą padėtį, kol galiausiai pasiekiamas džiuginantis rezultatas ir Jūs galite džiaugtis harmoninga šypsena.

Nemokama konsultacija

Dantų tiesinimo AIRNIVOL® kapomis privalumai:

  • Kapos yra skaidrios ir nepaprastai plonos, tad niekas nė neįtars, kad Jūsų dantys yra tiesinami. Tai itin aktualu žmonėms, kurie dėl savo darbinės veiklos ypatumų itin rūpinasi savo įvaizdžiu, arba tiems, kurie paprasčiausiai neįsivaizduoja savęs su tradiciniais breketais;
  • Tiesinant dantis šiuo būdu, nesutrinka kalbėjimas ir neatsiranda šveplavimas;
  • Medžiaga, iš kurios gaminamos kapos, nesukelia alerginių reakcijų ir nedirgina dantenų;
  • Kapos yra tvirtos ir atsparios dėvėjimuisi, nereikia baimintis, kad jos sulūš;
  • Jei reikia, tiesinimo kapą galite kuriam laikui išsiimti. Tai nė kiek nepablogins gydymo rezultato;
  • Kapas labai paprasta prižiūrėti: pakanka valytis dantis po kiekvieno valgio ir nenaudoti balinančių ar abrazyvių dantų pastų;
  • Tiesinant dantis šiuo būdu, reikia kur kas rečiau apsilankyti pas gydytoją kontroliniams patikrinimams – pakanka vieno vizito per 2 – 3 mėnesius;
  • Priešingai nei nešiojant tradicinius breketus, tiesinant dantis nematomomis kapomis neprireikia keisti savo įpročių: galite ir toliau aktyviai sportuoti, mėgautis bet kokiu maistu ir tiesiog gyventi įprastą gyvenimo ritmą.

 Paciento istorija

Nematomos dantų tiesinimo kapos – tai gydymas, sukurtas šiuolaikiniam žmogui!

Paslauga Kaina

Pastaba: tiksli nematomų dantų tiesinimo kapų AirNivol kaina įvardijama po gydytojo konsultacijos įvertinus individualią situaciją.

AirnivolOrdoline
Kilmės šalis Italija Lietuva
Estetika Estetiškos, permatomos, nekrenta į akis Kapos yra visiškai nepastebimos
Patogumas Prie kapų greitai priprantama, jos nedirgina gleivinės Nesukelia skausmo, diskomforto
Gydymo trukmė 18-24 mėn. Dažniausiai iki 24 mėn.
Vizitai pas ortodontą Reti, profilaktiniai vizitai Vizitai kas 2-3 mėn.
Burnos/dantų priežiūra Dantų ir burnos higiena labai nesudėtinga Niekuo nesiskiria nuo įprastinės
Gydymo derinimas Gali būti integruojami kiti ortodontiniai instrumentai Gali būti integruojami kiti ortodontiniai instrumentai