Pacientams iš užsienio

 Džiaugiamės, kad esame daugelio pacientų pirmuoju pasirinkimu. Rūpinamės Jūsų sveikata ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Suteikiame visas galimybes gauti šiuolaikines odontologines paslaugas ir nepriekaištingą gydymą, net jei gyvenate svetur.

Iki sveikos ir gražios šypsenos – vos 4 žingsniai! Štai kaip užtikriname efektyvų gydymą:

1 Žingsnis

Registracija

Viskas prasideda nuo internetinės registracijos. Užpildykite kontaktinius duomenis ir su Jumis susisieksime jau netrukus.

Elektroninėje formoje galite prisegti aktualią informaciją savo gydymui (pavyzdžiui, rentgeno nuotraukas).

2 Žingsnis

NEMOKAMA konsultacija internetu

Sutarus Jums patogiausią konsultacijos laiką, Whereby platformoje įvyks konsultacija. Jokia papildoma registracija nereikalinga – tiesiog paspauskite nuorodą! Su gydytoju aptarsite savo lūkesčius ir galimybes, gausite atsakymus į visus rūpimus klausimus.

3 Žingsnis

Gydymo planas

Įvertinęs gautus Jūsų sveikatos duomenis, gydytojas parengs ir pristatys preliminarų gydymo planą, trukmę, vizitų skaičių, kainą.

4 Žingsnis

Gydymas

Grįžus į Lietuvą, pradedamas gydymas. Saugome savo pacientų laiką ir daugelį problemų išsprendžiame vieno vizito į gimtinę metu – pritaikome operatyvų chirurginį ar kitą gydymą.

Atsižvelgus į situaciją, gydymas gali būti skirstomas į etapus. Tai aktualu atkuriant dantis implantais ir protezuojant: suplanuojami keli vizitai, o tarp procedūrų galimas 2-6 mėn. tarpas.

Kodėl verta rinktis Albodent?

  • Greita ir paprasta. Nesvarbu, kur šiuo metu gyvenate, galime Jums padėti! Registracija labai nesudėtinga, o internetinė konsultacija su specialistu – ne mažiau tiksli ir informatyvi.
  • Jūsų poreikiai – pirmoje vietoje. Visada atsižvelgiame į Jūsų norus bei galimybes, todėl gydymą suteikiame patogiu metu, o Jūsų sveikata rūpinamės ir po vizito!
  • Gydymas be skausmo. Puikiai suprantame, kad gydymo metu nenorite patirti jokio diskomforto. Savo pacientams siūlome plačias nuskausminimo galimybes: ne tik vietinę nejautrą, bet ir gydymą su sedacija, kurios dėka procedūros nejausite ir neprisiminsite!

1. Registracija

Užpildykite registracijos formą, prisekite papildomus duomenis.

2. Atsakymas

Internetinės konsultacijos metu gaukite atsakymus į rūpimus klausimus.

3. Sprendimas

Grįžus į Lietuvą, pradedamas efektyvus gydymas.

Kviečiame NEMOKAMAI konsultacijai internetu. Juk atstumas – ne kliūtis svajonių pokyčiams!

UŽKLAUSA REGISTRACIJAI

Dantų ir burnos ertmės sveikatos klausimais konsultuoja gyd. odontologas Justinas Gaidys.

Apie gydytoją

J. Gaidys – patyręs specialistas, nuolat keliantis kvalifikaciją tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Gydytojas specializuojasi burnos estetikos, mikroprotezavimo, dantų implantacijos srityse ir užtikrina ilgalaikius, kokybiškus rezultatus.

Tai – ne tik odontologijos profesionalas, bet ir visų pacientų mylimas, supratingas specialistas, visada pasiruošęs Jus išklausyti ir pasiūlyti geriausią gydymo sprendimą!