Profesionali burnos higiena

Burnos higiena – viena pagrindinių paslaugų odontologo kėdėje. Gydytojas odontologas ar burnos higienos specialistas Jums patars kokio burnos higienos laikymosi plano reikia konkrečiai Jums, kaip kasdien prižiūrėti dantis, koks burnos skalavimo skystis ar tarpdančių siūlas/šepetėliai reikalingi Jūsų asmeninei higienai. Profesionalia burnos higiena (įprastai atliekama kartą per metus ar rečiau, kiekvienam pacientui individualiai) pasirūpins ALBODENT specialistai.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI 

Paslauga Kaina

Tai procedūra, kuomet šalinamos apnašos (minkštosios – lengvai nuvalomos, tinkamai naudojant dantų šepetėlį, siūlą, burnos skalavimo skystį; kietosios arba dantų akmenys – tai minkštosios apnašos, kurios nebuvo laiku pašalintos ir ilgainiui mineralizavosi), poliruojami dantų ir plombų paviršiai oro abrazijos būdu bei poliravimo pasta. Profesionali burnos higiena trunka apie 60 min.

Tai profesionalus nerestauruotų (neplombuotų, neprotezuotų) dantų balinimas specialiais preparatais, kurių sudėtyje yra balinamųjų medžiagų. Balinimo geliu padengiamas dantų paviršius, o medžiaga aktyvuojama pasitelkiant balinimo lempos šviesą. Profesionalus dantų balinimas trunka apie 60 min.