Skaitmeninis protezavimas

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

Šiomis dienomis skaitmeninės technologijos palengvina daugelį odontologinių procedūrų. Ne išimtis ir dantų protezavimas. Skaitmeninis protezavimas atveria platesnes įprasto protezavimo galimybes – tai yra patogus, trumpiau trunkantis ir patikimas dantų atkūrimo būdas, leidžiantis pagaminti ypač tikslias, estetiškas ir ilgaamžes keramikos restauracijas –  užklotus, vainikus, porceliano laminates ar kt.

Skaitmeninio protezavimo eiga

Skaitmeninio protezavimo įrangą sudaro 3D lazerinis skeneris, dizaino ir gamybos dalis, o procedūrą apima trys etapai: paciento burnos ertmės ištyrimas, skaitmeninis dantų anatomijos atkūrimas ir restauracijų gamyba. Pirmiausia, dantys nuskenuojami intraoraliniu skeneriu. Gavus trimatį paciento burnos vaizdą, dantų gamybos laboratorijoje modeliuojama atkuriamų dantų forma. Pasitelkiant kompiuterinę programą, atkuriama dantų anatomija, o skaitmeninis trimatis dantų vaizdas vėliau tampa bemetalės keramikos ruošiniu. Galiausiai, sluoksniuojant dengiami dažai, išgaunama natūrali danties struktūra, forma ir funkcija.

Skaitmeninio protezavimo privalumai

  • Greitis. Vaizdas akimirksniu siunčiamas į dantų gamybos laboratoriją, todėl procedūra trunka trumpiau.
  • Komfortas. Procedūra pacientui yra daug komfortiškesnė, nes nenaudojama jokia masė, kurią reiktų šaukštu burnoje spausti ant dantų.
  • Patikimumas. Būsimą dantų formą galima matyti ir koreguoti dar nepagaminus dantų protezo.
  • Kokybė. Kompiuterinių sistemų pagalba pasiekiama aukštesnė kokybė, ilgaamžis rezultatas.
  • Retesni vizitai. Skaitmeninis protezavimas užtikrina retesnius apsilankymus pas odontologą.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI 

3Shape skeneris

Komplikuotą dantų atspaudo nuėmimą, naudojant šaukštu burnoje spaudžiamas medžiagas, sparčiai keičia skaitmeninis burnos ertmės skenavimas. Atliekant skaitmeninį protezavimą, Albodent klinikoje naudojamas analogų neturintis 3Shape trimatis skeneris, kuris yra ypač patogus ir nesukelia pacientui jokių nemalonių pojūčių ar pykinimo. Ekrane iš karto matomas aukštos kokybės trimatis dantų vaizdas, kurį gydytojas gali aptarti su pacientu.

*Dantų skenavimas intraoraliniu skaneriu - 30 €