Skaitmeninis šypsenos dizainas

Pasitelkus skaitmeninę fotografiją, galima atlikti skaitmeninę veido analizę. Pritaikant ją odontologo praktikoje, Jūsų šypseną galima suplanuoti kompiuterio ekrane ir pavaizduoti gyvai burnoje, net nepradėjus jokių gydymo procedūrų burnoje.

UŽKLAUSA REGISTRACIJAI

Šiuolaikinėje odontologijoje vis dažniau pasitelkiamos išmaniosios technologijos, tad gydymo planavimas gali būti perkeliamas ir į kompiuterį. Vienas tokių inovatyvios odontologijos pavyzdžių – skaitmeninis šypsenos dizainas. Tai – metodas, kuris gali būti taikomas prieš atliekant estetinį plombavimą, protezavimą ar kitas restauracines procedūras. Tokiu būdu gydymas pradedamas ne odontologo kėdėje, o kompiuteryje, kur suprojektuojamas būsimos šypsenos vaizdas.

Šypsena turi derėti prie unikalių žmogaus bruožų ir harmoningai įsilieti į jų visumą. Norint sukurti pacientui patį tinkamiausią šypsenos projektą, detaliai analizuojamas kiekvienas individualus atvejis. Skaitmeninis šypsenos dizainas pasižymi šiais privalumais:

  • Būsimos šypsenos projektas rengiamas atsižvelgiant į individualius žmogaus veido bruožus ir proporcijas;
  • Tai – metodas, leidžiantis vykti sklandžiai komunikacijai tarp gydytojo ir paciento;
  • Skaitmeninis šypsenos dizainas suteikia galimybę tiksliai nustatyti paciento lūkesčius ir įvertinti jų išpildymo galimybes;
  • Galima parengti ypatingai tikslų gydymo planą ir numatyti optimaliausius gydymo būdus;
  • Pacientas gali pamatyti kaip jis atrodys su naujaisiais dantimis dar iki gydymo procedūrų pradžios.

Norite savo svajonių šypsenos? Skaitmeninis šypsenos dizainas – inovatyvus būdas, padedantis suplanuoti sklandų gydymą ir suteikiantis galimybę dalyvauti savo būsimos idealios šypsenos kūrimo procese.

Albodent klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.


KONTAKTAI