fbpx

Botulino toksinas: kenkia ar padeda?

Bėgant metams, neišvengiama išvaizdos pokyčių. Nepaisant to, kad išryškėjusios raukšlės yra natūralus procesas, jis tikrai nėra pageidaujamas. Laimei, šiuolaikinė medicina suteikia galimybę amžių išduodančius pėdsakus maskuoti ar net visiškai paslėpti. Atsikratyti raukšlių ir suteikti veidui jaunatvišką skaistumą padeda botulino toksino injekcijos. Daugelis slapta pasvarsto apie galimybę pasitobulinti grožio injekcijomis, tačiau tam nesiryžta dėl nepagrįstų baimių, stereotipų ar žinių stokos. Kas gi tas botulino toksinas ir ar jis nėra kenksmingas?

 

Botulino toksinas: kas tai?

 

Botulino toksino injekcijos – tai saugi procedūra, naudojama sumažinti ar panaikinti raukšles kaktos, akių, nosies, skruostų ar smakro srityje. Botulinas yra organinė medžiaga, kurios išskirtinumas – sugebėjimas sukelti raumenų paralyžių. Be to, toksinas naudojamas ir padidėjusio prakaitavimo gydymui, nes jis turi savybę mažinti prakaito liaukų veiklą.

Procedūros eiga

Į tam tikrus veido raumenis suleidžiamas labai nedidelis kiekis botulino dozės. Veido raumenys laikinai atpalaiduojami ir tokiu būdu sumažinamos ar visiškai panaikinamos (priklausomai nuo raukšlės gilumo) veido raukšlės ir pristabdomas naujų raukšlių formavimąsis. Praėjus kelioms dienoms po procedūros, raumuo nustoja susitraukinėti ir raukšlės išsilygina. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir paciento poreikių, prireikia nuo 3 iki keliolikos injekcijų, kurios yra neskausmingos. Siekiant ilgalaikio efekto, procedūrą patariama atlikti reguliariai – kas 4–8 mėnesius.

 

Ar verta tobulintis botulino toksino injekcijomis?

Daugelis įvairaus amžiaus žmonių, tiek vyrų, tiek moterų, yra nepatenkinti „rūpesčio“ raukšlėmis, nusvirusiais antakių ar lūpų kampais ir kitokiais neigiamais išvaizdos pokyčiais. Į botulino toksino injekcijas dažnai žvelgiama su baime dėl vyraujančios stereotipinės nuomonės, kad botulino toksinas sukuria „kaukės efektą“. Tačiau toks efektas pasiekiamas tik tokiu atveju, jeigu procedūra yra atliekama nesaikingai arba neprofesionaliai. Norint džiaugtis kokybiškais rezultatais, svarbiausia – saikas ir kvalifikuoto gydytojo paslaugos. Botulino toksino injekcijos padės atsikratyti kompleksų, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir atrodyti kur kas jauniau. Gydytojai patikina, kad botulino toksinas išlygina raukšles visiškai nekenkdamas Jūsų sveikatai.

Albodent klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify