fbpx

Dantų šalinimas

Jeigu reikia pašalinti pažeistą nuolatinį arba netaisyklingai dygstantį protinį dantį, atliksime tai itin greitai, atraumatiškai ir be skausmo.

Apie kliniką

Dantų šalinimas arba dantų rovimas – sudėtinga chirurginė procedūra. Kuo dantys vėliau išdygo, tuo jų rovimas sudėtingesnis, t.y. lengviausiai šalinami pieniniai dantukai, o sudėtingiausia šalinti – protinius.

Pacientui ši procedūra neskausminga, nes šalinant dantį (-is) atliekama vietinė nejautra, skausmingesnis yra ambulatorinis gijimas, priklauso individualiai nuo situacijos, tačiau jis gali trukti nuo paros iki kelių savaičių, kol žaizda visiškai sugyja.

„Albodent“ klinikoje už odontologines paslaugas atsiskaityti galite palankiomis  sąlygomis. Sužinokite daugiau ČIA.

 

Kada ir kodėl?

Danties trauma

/Danties trauma

Nė vienas žmogus nėra apsaugotas nuo netikėtos danties traumos – kartais tam pakanka vos vieno neatsargaus judesio sportuojant ar užsiimant kita aktyvia veikla. Dantų traumos gali būti įvairaus sunkumo: nuo lengvesnių, kai nuskeliama tik nedidelė danties dalis, iki labai sunkių – gilaus danties skilimo ar išmušimo. Jei gydytojas įvertinęs traumą diagnozuoja, kad pažeisto danties pagydyti nebus įmanoma, teks su dantimi atsisveikinti ir jį pašalinti.

Pažengęs ėduonis

/Pažengęs ėduonis

Gelbstint ėduonies pažeistą dantį, priklausomai nuo pažeidimo lygio, atliekamas terapinis arba dantų šaknų kanalų gydymas. Tačiau kartais ėduonies pažeidimai būna taip stipriai apėmę danties audinius, kad jo atstatyti plombavimo būdu paprasčiausiai nebeįmanoma. Jeigu toks likimas ištiko ir Jūsų dantį, derėtų jį kuo greičiau pašalinti, kad ėduonis nesukeltų komplikacijų ir neplistų į sveikus šalia esančius dantis.

Netaisyklingai dygstantis protinis dantis

/Netaisyklingai dygstantis protinis dantis

Protiniai dantys ima dygti vėliausiai iš visų dantų, tad dažnu atveju jiems paprasčiausiai pritrūksta vietos žandikaulyje. Dėl šios priežasties protiniai dantys gali imti dygti šonu, remtis į kitus dantis, stumti ir žaloti anksčiau išdygusius dantis. Jei taip nutinka, juos būtina šalinti siekiant išvengti komplikacijų. Kiekvieno protinio danties šalinimas – individualus, nes šie dantys gali turėti nuo 1 iki 5 ir daugiau šaknų ir užimti pačias įvairiausias padėtis.

Retinuoto danties rovimas

/Retinuoto danties rovimas

Retinuoti dantys – tai pilnai ar nepilnai susiformavę, bet dėl tam tikrų priežasčių neišdygę dantys. Dažniausiai tai – iltiniai ar protiniai dantys. Po dantenomis esantys neišdygę dantys ilgainiui gali tapti skausmo, infekcijų, besiformuojančių cistų ar net rimtų komplikacijų priežastimi. Pašalinti derėtų ir dalinai retinuotus (tik dalinai išdygusius) dantis. Atsiminkite – kuo anksčiau ryšitės, tuo mažiau komplikacijų gresia.

Dantų šalinimo kainos

Pieninio danties šalinimas
50 €
Nuolatinio danties šalinimas (paprastas)
60 €
Nuolatinio danties šalinimas (sudėtingas)
100 €
Protinio danties šalinimas (paprastas) 
100 €
Protinio danties šalinimas (sudėtingas) 
120 €
Retinuoto danties šalinimas (nesudėtingas)
150 €
Retinuoto danties šalinimas (sudėtingas)
180 €

Kitos rekomenduojamos paslaugos

Taip pat kviečiame pasidomėti ir kitomis Jums rekomenduojamomis paslaugomis

„Albodent“ klinika – kai pasitikėjimas kuria rezultatus

Vertiname kiekvieną pacientą, kuris nusprendžia savo šypseną patikėti mums! Pasitikėjimas kuria tarpusavio dialogą ir užtikrina kuo geresnį rezultatą.

Registracija internetu

Ruošdamiesi vizitui, pateikite žemiau esančius duomenis ir mes su Jumis susisieksime kaip galima greičiau.

/ Pasirinkite kliniką

/ Pasirinkite paslaugą

/ Jums patogiausias vizito laikas

/ Mano vizito tikslas

Nurodykite, kokiu tikslu planuojate atvykti.

/ Kontaktinė informacija

Parašykite savo kontaktus, kuriais galėtume su Jumis susisiekti.

/ Gydymo metu per „Spotify“ gali skambėti Jūsų mėgstama daina!

Vizito metu, užtikrinant maksimalų komfortą, galite klausytis savo mėgstamos muzikos per ausines.

Spotify